Korzystasz z przestarzałej przeglądarki Internet Explorer 8 (lub wcześniejszej).

7 lat temu (ile to będzie Internetowych lat?) była to naprawdę dobra przeglądarka.

Dziś, niestety, nie spełnia najważniejszych standardów i utraciła wsparcie największych serwisów Internetowych.

Starając się dostarczyć Tobie jak najlepsze wrażenia przy korzystaniu ze sklepu, wykorzystujemy najnowsze technologie.

Zachęcamy zatem do zainstalowania jednej z poniższych przeglądarek.

Gwarantujemy, że korzystając z nich, Internet zmieni się nie do poznania.

Dlaczego warto

1

Przyleciałeś z całą rodziną na wymarzone wakacje do Grecji. Już na lotnisku ktoś kradnie Ci portfel. Do kogo zwrócisz się o pomoc? Gothaer udzieli Ci pomocy w jaki sposób możesz uzyskać dokumenty zastępcze na czas pobytu za granicą i wrócić bez przeszkód do domu.

2

Rodzinne wakacje w Egipcie psuje "zemsta faraona". Odwodnione dziecko trafia na 2 dni do szpitala. Kto zapłaci za jego leczenie? Gothaer pokryje koszty pobytu dziecka w szpitalu i leczenia szpitalnego.

3

W samo południe, w pełnym słońcu zjeżdżasz z lodowca na swojej ulubionej "desce". Nie zauważasz jadącego przed Tobą narciarza. Kto pokryje koszty leczenia ofiary wypadku lub koszty zniszczonego sprzętu narciarskiego? Jeśli wykupiłeś ubezpieczenie OC w życiu prywatnym Gothaer pokryje koszty leczenia osoby poszkodowanej a także koszty naprawy zniszczonego sprzętu.

4

Zabrałeś syna do szkółki narciarskiej. Dobrze sobie radził, ale Twoja kondycja pozostawiała wiele do życzenia. Otwarte złamanie i kilkudniowy pobyt w szpitalu uniemożliwiają Ci opiekę nad synem. Kto odwiezie dzieciaka do mamy? Gothaer zorganizuje opiekę i pokryje koszty transportu dziecka do miejsca zamieszkania na terytorium RP lub kraju stałego pobytu Ubezpieczonego.

5

Podczas wyjazdu za granicę potykasz się na schodach i łamiesz nogę. Niestety konieczny jest transport do kraju. Kto pomoże Ci w organizacji transportu adekwatnego do twojego stanu zdrowia? Gothaer pokryje koszty leczenia a także zorganizuje powrót do kraju zapewniając transport odpowiedni do Twojego stanu zdrowia.

6

Podczas pobytu za granicą, otrzymujesz wiadomość, że twoja babcia przebywa w szpitalu. Chcesz skrócić wyjazd i wcześniej powrócić do kraju. Kto pomoże ci zorganizować wcześniejszy powrót/transport? Gothaer pomoże Ci zorganizować wcześniejszy powrót do kraju.

7

Wracasz do pokoju hotelowego i stwierdzasz, ze drzwi do pokoju są wyłamane, a ktoś ukradł twój sprzęt fotograficzny. Jak możesz uzyskać pomoc w tym zakresie? Gothaer udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji jakie dokumenty i materiały należy uzyskać, aby udokumentować kradzież sprzętu, ubiegając się o wypłatę odszkodowania.

Ubezpieczenie turystyczne Gothaer w liczbach

500 Euro

suma ubezpieczenia z tytułu organizacji i pokrycia kosztów opieki nad nieletnimi dziećmi oraz zwrotu kosztów związanych z tą opieką, dodatkowo organizacja i pokrycie kosztów transportu do Polski, jeśli rodzic (opiekun) uległ wypadkowi lub chorobie i nie jest w stanie opiekować się małoletnimi.

2 000 Euro

wysokość zwrotnej pomocy finansowej, udzielanej w przypadku utraty środków płatniczych przez Ubezpieczonego

6 000 Euro

suma ubezpieczenia kosztów ratownictwa i poszukiwań

2 000 lub 5 000 złotych

suma ubezpieczenia sprzętu sportowego

1 000 lub 2 000 złotych

suma ubezpieczenia bagażu podróżnego

20 000, 40 000
lub 60 000 Euro

suma ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą RP i kraju stałego pobytu