Korzystasz z przestarzałej przeglądarki Internet Explorer 8 (lub wcześniejszej).

7 lat temu (ile to będzie Internetowych lat?) była to naprawdę dobra przeglądarka.

Dziś, niestety, nie spełnia najważniejszych standardów i utraciła wsparcie największych serwisów Internetowych.

Starając się dostarczyć Tobie jak najlepsze wrażenia przy korzystaniu ze sklepu, wykorzystujemy najnowsze technologie.

Zachęcamy zatem do zainstalowania jednej z poniższych przeglądarek.

Gwarantujemy, że korzystając z nich, Internet zmieni się nie do poznania.

O nas

Gothaer w Niemczech

Gothaer to jedna z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Niemczech. Została założona w 1820 roku w mieście Gotha (stąd jej nazwa). Obecnie firma ma siedzibę w Kolonii, a jej główne biura znajdują się w Hamburgu, Stuttgarcie, Heidelbergu i Getyndze.

Firma zatrudnia prawie 5,5 tysiąca pracowników Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Dominujące linie biznesowe to: Ubezpieczenia majątkowe i NNW; Ubezpieczenia na życie i produkty emerytalne; Ubezpieczenia zdrowotne; Zarządzanie aktywami; Doradztwo w zakresie zarządzania ryzykiem. Gothaer to także lider rynku ubezpieczeń odnawialnych źródeł energii w Europie.

Z usług Gothaer korzysta ponad 3,5 miliona Klientów.

Gothaer w Polsce

W 2011 roku Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń pozyskało strategicznego inwestora – niemiecką firmę Gothaer. Pozwoliło to połączyć dwudziestoletnie doświadczenie z polskiego rynku z tradycją i renomą niemieckiego akcjonariusza. Dzięki temu połączeniu powstała synergia, która umożliwia zaoferowanie polskiemu rynkowi produktów ubezpieczeniowych, gwarantujących szeroki zakres i poczucie bezpieczeństwa dla Klientów.

Gothaer znajduje się w pierwszej dziesiątce majątkowych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Oferuje ubezpieczenia:

 • komunikacyjne
 • majątkowe
 • turystyczne
 • wypadkowe
 • rolne
 • a także ubezpieczenia dla małych, średnich i dużych firm

Nasza praca została doceniona:

 • Jakość obsługi

  Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zostało wyróżnione tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2015” i tym samym znalazło się w gronie najprzyjaźniejszych firm w Polsce. Nagroda jest przyznawana przez konsumentów w uznaniu za najwyższe standardy obsługi.

 • Konsumencki lider jakości

  Gothaer TU S.A. zostało wyróżnione nagrodą Debiut Roku w ramach III edycji plebiscytu Konsumencki Lider Jakości - ogólnopolskiego programu promocyjnego, zainicjowanego w 2010 r. przez redakcję Strefy Gospodarki – ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Przyznana Gothaer nagroda - „Debiut Roku 2013” została stworzona z myślą o firmach, które mimo krótkiej obecności na rynku już zdołały zdobyć zaufanie klientów. Konsumenci docenili przejrzystość i różnorodność oferty Gothaer, która obejmuje m.in. ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, turystyczne i rolne.

 • Order finansowy Home&Market

  Redakcja Home&Market przyznała Order Finansowy dla produktu Gothaer Truck Assistance, jako jednemu z najlepszych produktów w kategorii „Ubezpieczenia komunikacyjne". Gothaer był jednym z trzech ubezpieczycieli nagrodzonych w tej kategorii. Ordery Finansowe to coroczny plebiscyt organizowany przez redakcję Home&Market. Wyróżnienia są przyznawane najciekawszym w opinii kolegium redakcyjnego produktom finansowym, które pojawiły się w 2013 roku i w szczególny sposób wyróżniły się na rynku, oraz cieszyły się największym uznaniem klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

 • Symbol niezawodnych ubezpieczeń

  Gothaer TU S.A. zostało wyróżnione nagrodą Symbol Niezawodnych Ubezpieczeń w ramach III edycji ogólnopolskiego programu promocyjnego prowadzonego przez redakcję Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej. Organizatorem programu od 2010 roku jest redakcja Monitora Rynkowego, ukazującego się raz w miesiącu, ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Przyznana Gothaer nagroda – Symbol Niezawodnych Ubezpieczeń 2013 to ogólnopolski program promocyjny i wizerunkowy, którego celem jest wyszukanie i docenienie instytucji i firm, które mogą pochwalić się sukcesami w swojej branży.

 • Laur konsumenta

  Firma została wyróżniona w prestiżowym plebiscycie Laur Konsumenta. W kategorii Odkrycie Roku 2013 klienci docenili ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych towarzystwa. W badaniu Gothaer TU S.A. doceniono za przystępną i zróżnicowaną ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych. Obejmuje ona m.in. OC, Autocaso, pakiety Assistance, ubezpieczenie NNW kierowców i pasażerów, a także ubezpieczenie szyb samochodu.